Druženje s mještanima Našica

Kandidat HDSSB-a za Osječko-baranjskog župana Karlo Šatvar proveo je nedjelju u druženju sa svojim stranačkim kolegom i kandidatom za gradonačelnika Našica Zdravkom Kubicom. Neposredan razgovor s ljudima s terena važna je spona u uspješnom provođenju programa jer kao župan morate biti spremni slušati koje su potrebe ljudi s terena i voditi računa o ravnomjernom razvoju svih dijelova županije. 

Ono što posebno veseli je činjenica da kako kampanja odmiče potpora ljudi raste iz dana u dan i to je velika vrijednost, ali i velika obveza i odgovornost da se to povjerenje i opravda, smatra Šatvar, koji ističe da je mlad i pun energije spreman na izazov, te izuzetno motiviran jer je svjestan da naša županija i naši ljudi zaslužuju i moraju ostvariti bolji život. On im neće davati nikakva prenapuhana obećanja, već im nudi jedan realan i provediv program. Ono što je u prvome redu važno je pokrenuti gospodarstvo i otvarati radna mjesta i tu je gospodarstvenicama u ovome trenutku potrebna jedna znatnija pomoć Županije, a za to je potreban novi paket poticajnih mjera jer stare su odradile svoje i danas moramo hvatati korak s potrebama novog doba.

 

 

Isto vrijedi i za školstvo koje mora biti jedno od važnijih segmenata razvoja županije u budućnosti, a to u prvom redu znači da treba osigurati uvjete da se učenici mogu školovati za 21. stoljeće, a ne da u budućnosti budu jeftina radna snaga na europskom tržištu rada. Primarni zadatak je osigurati uvjete da naši ljudi mogu osigurati sebi i svojim obiteljima egzistenciju u našoj županiji, a isto tako i da se osiguraju uvjeti da se oni koji su otišli trbuhom za kruhom mogu vratiti i živjeti i prosperirati ovdje od svoga rada. Imamo sve potrebne resurse na raspolaganju samo ih treba staviti u funkciju i pametno upravljati svim potencijalima, pa tako i više i organiziranije razvijati i sektor turizma te našu županiju dovesti do pozicije da bude lider kontinentalnog turizma. 

 

Više na:
   

<<  Siječanj 2018  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

hdssb youtube
zasto smo se borili 2
branimirglavasmojaborba