Kampanja u punom jeku, podrška u Osijeku raste iz dana u dan

Kampanja je u punom jeku, a podrška koja se osjeća na terenu samo je dodatni poticaj našim kandidatima da se još više i srčanije angažiraju u borbi za naš grad koji je svakako zaslužio bolje od ovoga što je živio zadnje četiri godine i koji ima i potencijal i resurse da može osigurati svojim sugrađanima bolji i dostojanstveniji život i dati im priliku da se mogu ponositi svojim gradom.
Dragan Vulin i njegov tim danas su imali dan ispunjen aktivnostima. Činjenica da Osijek mora bolje bila im je poticaj da se odluče na kandidaturu. Osijek ima velike potencijale i za bolji život potrebno je samo iskoristiti raspoložive resurse na učinkovitiji način i spriječiti da novac iz gradske blagajne nekontrolirano curi na sve strane. Osijek ima svoje resurse, ali oni nisu dovoljno stavljeni u funkciju i ne koriste se dovoljno. U prvom redu treba potaknuti poduzetničku aktivnost kako bi se otvarala radna mjesta, ali iskoristiti i potencijale koje imamo u području kulture i sporta i iskoristiti turistički potencijal Osijeka. Ovaj sektor je u zadnje četiri godine bio potpuno zanemaren i prepušten sam sebi umjesto da je iskorišten da promakne Osijek u metropolu regije, što Osijek zaslužuje biti. Da bi Osijek ostvario status kakav zaslužuje potreban mu je angažiran gradonačelnik kakav je Vulin, koji želi živjeti u ovome gradu i spreman je svoje vrijeme i energiju staviti u funkciju boljitka i napretka ovoga grada. Ako želite nešto ostvariti ne možete sjediti i čekati da se to samo od sebe dogodi ili vam padne s neba.
 
 
Kako bi Osijek bio grad ugodnog življenja u kojem ljudi mogu živjeti dostojanstveno i prosperirati od svoga rada potreban je i neposredan kontakt sa građanima, potrebno je čuti njihove potrebe, razmišljanja i inicijative jer ovo je grad svih ljudi koji žive u njemu. Vulin i njegov tim izuzetno su motivirani pokrenuti Osijek. Pokrenuti naš grad mogu jedino u suradnji sa svojim sugrađanima i uz njihovu pomoć, zato je podrška koja je iz dana u dan sve veća i veća motivacija za srčaniji rad, ali i obveza da se povjerenje koje građani daju opravda, a to povjerenje ne uzimaju olako. Osijek mora bolje, a zajednički ćemo to i ostvariti. 
 
Više na:
   
 

<<  Siječanj 2018  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

hdssb youtube
zasto smo se borili 2
branimirglavasmojaborba